O NAS

Ogień i woda. Duet, który doskonale się uzupełnia.

Ola - perfekcjonistka, dzięki której na pewno nie zapomnimy o Waszym terminie oraz przygotujemy wszystkie dokumenty. Prywatnie plecie bransoletki ze sznurków, uwielbia czytać i czasem zasiada na fotelu pilota rajdowego.

Artur - mózg operacji, McGyver, BHPowiec i specjalista od transportowego "tetrisa" w jednej osobie :)
Nie ma takiego .... problemu :),  którego nie rozwiąże. Jest pomysłodawcą Great Time i dba o dostosowanie oferty do aktualnych trendów. Prywatnie fan motoryzacji, zwłaszcza japońskiej. W wolne weekendy ściga się na zawodach rajdowych.

O NAS
motyw zdjęciowy

Dlaczego warto nam zaufać?

  1. Prowadzimy legalną działalność gospodarczą. Do każdego zlecenia podpisujemy umowę, wystawiamy paragon lub fakturę VAT.
  2. Nasz katalog zawiera jedynie orientacyjne ceny, ponieważ każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. W ten sposób możecie mieć pewność, że otrzumując ostateczną wycenę, nie doliczymy Wam już żadnych ukrytych kosztów (za transport, dodatkowe zdjęcia, etc.). 
  3. Przed każdym zleceniem nasz sprzęt jest dokładnie sprawdzany. Chcemy mieć pewność, że dostarczane gadżety są w pełni sprawne.
  4. Staramy się, aby nasza ofera posiadała przedmioty najwyższej jakości. Naszym kryterium zakupu nie była cena, ale jakość.
  5. Posiadamy własny transport, za każdym razem przykładając wiele uwagi, aby jak najlepiej zabezpieczcyć przedmioty, które mają dotrzeć do naszych Klientów.

Oferujemy jakość premium w uczciwej cenie :)

Opinie

Masz pytanie dotyczące naszej oferty?

Zapytaj nas

Kontakt

GreatTime

email 

phonelink_ring508 807 707
Artur Ceregra

phonelink_ring508 035 555
Aleksandra Ceregra

W treści zapytania prosimy o podanie następujących informacji:

- element naszej oferty, który chcecie Państwo wynająć

- data uroczystości / eventu,

- lokalizacja (nazwa miejscowości lub obiektu),

 

Dzięki temu bedziemy mogli szybko przesłać ofertę najlepiej dopasowaną do Państwa potrzeb.

 

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem